Državna smotra iz Građanskog odgoja i obrazovanja

Nakon uspješnog predstavljanja projekta "Školski jelovnik po mjeri učenika" na Županijskoj smotri projekata iz Građanskog odgoja i obrazovanja 9. travnja 2018. godine u Čakovcu, učenici naše škole pozvani su na državnu smotru.

20. Državna smotra iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja - Projekt građanin održana je 21.svibnja u Zagrebu, u Muzeju suvremene umjetnosti. Našu školu su predstavljali Matej Kreslin, Tina Kedmenec, Vanesa Mesrić i Leon Strnad. Učenici su projektom željeli osvijestiti važnost prehrane u školi, a problem kojim su se bavili bio je kako spriječiti prekomjerno bacanje hrane koju učenici jedu u školi. Učenici su bili pohvaljeni za svoj rad od strane stručnog povjerenstva.