Kamere u 1. a

Učenike  1. a razreda posjetili su na sata medijske kulture, članovi Filmske družine OŠ Ivanovec. Njihovi voditelji,profesorica Kralj i gospodin Petković,učenicima su na zoran i zanimljiv način prezentirali elemente medijske kulture prikladne njihovom uzrastu.

Na primjeren način naučili su ponešto o načinu snimanja dokumentarnih, igranih i animiranih filmova, različitim kadrovima,glumi, režiji, tehničkim elementima. Isto tako ,sa zanimanjem su pogledali   njihove nagrađivane dokumentarne filmove i  kratki igrani film Paunaš . Oduševljenju nije bilo kraja  kada su sami dobili priliku snimati kamerom i fotografirati svoje prijatelje. I,naravno, provjeriti kako je njih kamera „uhvatila“ u kadar. Na samom kraju druženja , dogovorili smo daljnju suradnju i poučavanje s učenicima, članovima Filmske družine. Hvala našim gostima.