Školska priredba za kraj školske godine

U petak 8. lipnja 2018. kraj školske godine smo obilježili školskom priredbom u Društvenom domu u Orehovici.

Bila je to prigoda da u krasnom programu vidimo umjetničku stranu učenika koji su pjevanjem, sviranjem, plesanjem, recitiranjem i glumom pokazali svoja umijeća, a tijekom drugog polugodišta pripremali su ih nastavnici Ivanka Novak, Indira Valkaj, Maja Srnec, Petra Srnec, Zlatko Bacinger i odgojiteljice Monika Kamenić, Petra Ivanušić, Branka Klinec i Maja Slaviček. Program su vodili Klaudija Bogdan i Tin Plaftak.

Na kraju je ravnatelj Željko Krištofić objavio da će iduća priredba biti u novoizgrađenoj dvorani. U svojem govoru napravio je kratki osvrt o događanjima ove školske godine koja je polako iza nas. Dodijeljena su priznanja i nagrade za učenike i mentore koji su sudjelovali i postigli rezultate na županijskim, državnim i drugim natjecanjima.