Obilježili smo Dan sporta

14. lipnja obilježili smo Dan sporta. Zbog lošeg vremena u holu škole za učenike je bio pripremljen film Cool runnings. 

Učenici od trećeg do osmog razreda trčali su kros po razredima u muškim i ženskim skupinama. Učenicima koji su osvojili prva tri mjesta uručene su medalje, a najbolji su dobili pehare od nastavnika tjelesne kulture. Za to vrijeme su učenicima prvih i drugih razreda stigli su gosti voditelji i štićenici udruge DOSTI – Društvo osoba s tjelesnim invaliditetom Međimurske županije. Učenici su s mjesta gdje su sjedeli pokušali baciti lopticu u koš ili obruč oko žutog tuljca. Kasnije su se bili uključili i treći i četvrti razredi. Učenici četvrtog razreda su sjeli u invalidska kolica i pokušali napraviti krug oko tuljca te su vidjeli kako je njihovom razrednom prijatelju koji je u invalidskim kolicima svaki dan.

Na kraju, svima su podijeljeni sendviči i sokovi. U fotogaleriji možete vidjeti kako je protekao dan.