Europski školski sportski dan 

28. rujna obilježili smo Europski školski sportski dan - najveći pojedinačni događaj Europskog tjedna sporta. Taj se dan obilježava 30. rujna u Republici Hrvatskoj i još u 15 europskih zemalja. Glavni cilj te paneuropske inicijative je isticanje važnosti tjelesne aktivnosti za zdravlje.  

Danas smo u našoj školskoj sportskoj dvorani međurazrednim natjecanjem učenika od 1.-og do 4.-og razreda i od 5.-og do 8.-og razreda igrom „kružić-križič“ obilježili taj Dan. Natjecali su se prvi protiv drugih razreda, treći protiv četvrtih razreda, peti protiv šestih razreda i sedmi protiv osmih razreda. Kod učenika predmetne nastave po razredima se oformila ekipa od troje učenika, a ostatak  učenika je bodrio svoj razred s tribina. Svi su se odlično zabavili, a bilo je dosta i padova, a i pokojeg plača.  Djeca su dobila diplome i poslikala se po ekipama i po razredu.