Završnica projekta Predsjednički izbori

U četvrtak 18. 10. 2018. održana je završnica projekta „Predsjednički izbori“ koji se tijekom rujna i listopada provodio u našoj školi. Učenici su u svojim razrednim odjelima na Satovima razrednika kroz nekoliko radionica proveli demokratske izbore za predsjednike razreda i predstavnike učenika u Vijeću učenika. Na završnici projekta predstavnici razreda u Vijeće učenika predstavili su se učenicima škole i iskazali za što će se zalagati u Vijeću učenika naše škole tijekom ove školske godine.

Nakon predstavljanja učenici su otišli na svoju prvu sjednicu i pod vodstvom stručnih suradnica škole Kristine Tota i Irene Mekovec Kolarić izabrali predsjednika Vijeća učenika škole i njegovog zamjenika.

Za predsjednika Vijeća učenika izabran je Adrian Weinberger-Kosi iz 8.a razreda, a njegova zamjenica će biti Sara Vrbanec iz 8.b razreda. Adrijan će kao predstavnik škole našu školu predstavljati u Županijskom Vijeću učenika.