Vrijeme obitelji,prijatelja, blagdana

Na samo  Nikolinje, učenici drugih razreda, proveli su jedan zanimljiv i dinamičan dan u školi. Započeli su ga u učionici informatike gdje su uz pomoć računala ponavljali gradivo iz prirode i društva. Naravno, ostalo je vremena i za igru. Zatim ih je posjetio sveti Nikola i za sve učenike donio poklone. Pa kad su svi bili dobri! Dan su nastavili u druženju s roditeljima. Pozvali su ih u svoju učionicu i zajedno se, u duhu blagdana , družili, izrađivali ukrase za Božić, ukrašavali bor….

Uz pjesmu, slatkiše i drage nam mame i tate, vrijeme je proletjelo. Na lijepo druženje podsjećaju  maštovite kreacije. Hvala svim vrijednim rukama.

Učitelji Marko i Rosanda