Božićna priredba

20. prosinca 2018. u  školskoj sportskoj dvorani naše škole u svečanom i radosnom ozračju održala se tradicionalna božićna priredba. 

Pjesmom, recitacijama i zanimljivim igrokazom djeca su unijela duh Božića. Predstavili su se polaznici predškole odgojiteljica Monike Kamenić i Marijane Višnjić, mali folklor nastavnice Petre Ružić, mali zbor nastavnice Petre Srnec, 3.b pod vodstvom nastavnice Tatjane Šafarić, veliki zbor i tamburaška grupa nastavnika Zlatka Bacingera, dramska grupa nastavnice Indire Valkaj.

Program je osmislila nastavnica Ivanka Novak u suradnji sa svim izvođačima, a za ozvučenje je bio zadužen vjeroučitelj Marko Horvat. Program su vodili Adrian Weinberger Kosi i Melanie Horvat. Na kraju priredbe svima se obratio ravnatelj Željko Krištofić i svima poželio sve najbolje za nadolazeće blagdane  zaželjevši da za iduću priredbu imamo i nove zvučnike. 

U fotogaleriji pogledajte fotografije koje smo za Vas pripremili.