Svjetski dan igre

Ove godine po prvi smo puta obilježili Svjetski dan igre. Učenici razredne nastave tog su dana, 6. veljače 2019., u školu došli bez knjiga.

Učenici 2.a razreda, oduševljeno su prihvatili prijedlog o danu u školi bez torbe, danu u kojem će se samo igrati. Naravno, poznato je da je nemoguće samo se igrati, a ništa naučiti. Zlatno je pravilo da djeca uče kroz igru. I zato smo zajedno, dogovorom, odabrali aktivnosti kojima su učenici uživali u radosti igre, a naučili su jako puno. Kako biti prijatelj, raditi dogovorno i zajedno, pomagati drugima, pjevati, veseliti se i smijati... (učiteljica Rosanda Vrus)

I učenici ostalih razreda razredne nastave togu su dana uživali u školi. Igrali smo različite igre i pritom puno toga naučili.

Kako nam je bilo pogledajte u galeriji fotografija.