Kazališna predstava "Puž muž"

Kraj radnog tjedna učenici razredne nastave i polaznici predškole obilježili su posjetom Kazališne skupine Pinkleci koja je za njih u našoj sportskoj dvorani izvela predstavu "Puž muž".

Predstava "Puž muž" u formi interaktivne 3D slikovnice donosi priču o prijateljstvu i tri žabe koje u skučenom svijetu vlastite bare susreću druge životinje, puža, crnog kosa, vjevericu, zeca, miša te se sa svakom od njih upuštaju u igru i sklapaju prijateljstva. U predstavi se na inovativan način oživljavaju razne brojalice, kao sredstvo igre, poticaj za igru, dopuna igri i igra sama.

Malo je reći da su gledatelji predstave bili oduševeljeni njome i veselimo se sljedećem susretu s Kazališnom skupinom Pinkleci.